TELİF HAKLARI
İSTEĞE BAĞLI KAYIT-TESCİL

TELİF HAKKI ÜCRETLERİ

Telif Hakkı (İsteğe Bağlı Kayıt-Tescil) müracaatı yapılarak belgenizi alabilmeniz için bir ücret ödenmektedir. Telif Hakkı resmi harç ücretleri "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı" tarafından belirlemektedir.

Türkiye'de Telif Hakkı için yetkili kurum "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü" olup, tüm başvurular bu kurum tarafından işleme alınmaktadır. Firmamız bu işlemlerin sizin adınıza yapılabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir.


İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

Gerekli olan evraklar tamamlandıktan sonra tarafımıza ödeme dekontu ile birlikte ulaştırıldığında işlem sürecini hızlı olarak başlatmaktayız. Evraklarda herhangi bir eksik olmadığı sürece takribi 20 iş günü içerisinde isteğe bağlı kayıt-tescil (Telif Hakkı) belgeniz adresinize gönderilmektedir.


2020 YILI TELİF HAKLARI ÜCRETLERİ İLE İLGİLİ LÜTFEN FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ !


>>TELİF HAKLARI DETAYLI BİLGİ - 0216 533 47 33

MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ?
TELİFİNİ ALDIĞINIZ PROJENİZİN ADI TESCİLLİ Mİ?

Projelerinize veya Hizmetlerinize telif hakkını almış olsanız dahi bu projelere vermiş olduğunuz isimler/markalar Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Marka Tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ