TELİF HAKLARI
İSTEĞE BAĞLI KAYIT-TESCİL

TELİF HAKKI ALMAK

Projelerinize telif hakkı ihtiyaçlarınızı hızlı ve uygun ücretlendirme ile çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz.

Telif Haklarınızı korumak için isteğe bağlı kayıt-tescil yapmaktayız. Senaryo, Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları, Web Sitesi Projeleriniz ve İş Fikirlerinizin telif haklarını alabilmeniz için işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmaktayız.

Firmamız telif haklarınızın isteğe bağlı olarak kayıt-tescil işlemleri için Şahıslara ve Şirketlere hizmet vermektedir. Firmamızdan ücretsiz bilgi ve destek alabilmek için 0216 533 47 33 no'lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Koruma süresi, eser sahibi yaşadığı sürece ve ölümünden itibaren 70 yıldır. Eser sahibi tüzel kişiyse, koruma süresi aleniyet tarihinden itibaren 70 yıldır. Sahibinin ölümünden sonra alenîleşen eserlerde koruma süresi ölüm tarihinden sonra 70 yıldır.

Gerekli olan evraklar tamamlandıktan sonra tarafımıza iletilmesi ile en hızlı işlem sürecini başlatmaktayız. Evraklarda herhangi bir eksik olmadığı sürece takribi 20 iş günü içerisinde isteğe bağlı kayıt-tescil (Telif Hakkı) belgeniz adresinize gönderilmektedir.

BARKOD KAYIT

ONLINE TELİF HAKKI MÜRACAATI

• HIZLI İŞLEM

• EN UYGUN HİZMET ÜCRETLERİ

• ADRESİNİZE ÜCRETSİZ VE HIZLI GÖNDERİM

• İŞLEM TAKİBİNİZ İÇİN MÜŞTERİ HATTI


MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ?
TELİFİNİ ALDIĞINIZ PROJENİZİN ADI TESCİLLİ Mİ?

Projelerinize veya Hizmetlerinize telif hakkını almış olsanız dahi bu projelere vermiş olduğunuz isimler/markalar Sınai Mülkiyet Kanunu hükümlerince belirtildiği gibi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından Marka Tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.

UNUTMAYIN TESCİLLİ OLMAYAN MARKA SİZE AİT DEĞİLDİR !

MARKA TESCİLİ İÇİN TIKLAYINIZ